Wypożyczalnia busów

Nasza firma świadczy usługi w zakresie wypożyczania busów dla klientów z woj. lubuskiego. To komfortowe pojazdy przeznaczone do przewożenia przynajmniej 9 pasażerów, które mamy także w naszej ofercie. Są to modele takie jak Ford Tourneo, Volkswagen T5 oraz Fiat Talento. To nowoczesne modele idealne zarówno do krótkich, jak i dłuższych podróży. Cechują się również oszczędnością, dlatego nie muszą Państwo obawiać się wysokiego spalania, a tym samym dużych kosztów.

Kiedy warto wypożyczyć busa?

Busy są poręczne jeśli chodzi o przewożenie większej liczby pasażerów wraz z bagażem, dlatego są doskonałą opcją podczas organizowania przewozów na różnego typu wydarzenia. Kiedy dokładnie warto wypożyczyć busa?

  • Przy organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz rocznice.
  • Przy wyjazdach na szkolne zawody sportowe.
  • Przy organizacji firmowych imprez integracyjnych.
  • Organizując dojazdy na lotniska.
  • Wyjeżdżając na szkolenia, targi pracy i inne imprezy branżowe.
  • Udając się w podróż z rodziną i przyjaciółmi.

Busy które Państwu oferujemy to nowoczesne, bezpieczne i wygodne pojazdy, dzięki którym jazda – nawet do odległych miejsc – będzie komfortowa.

Wypożyczenie busa a prawo jazdy

Czy aby móc prowadzić busa do 9 osób wystarczy prawo jazdy kat. B? Okazuje się, że tak. Właśnie dlatego jest to tak dogodna opcja dla osób, które chcą na własną rękę zorganizować przejazd, bez konieczności korzystania z usług firmy transportowej i wynajęcia kierowcy, co byłoby zdecydowanie droższą opcją.